ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7832580
nr 783 2580
+ Konsol, 1800-tal, höjd: 155+ 80
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
850 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 18:11:01
300 kr
150 kr
450 kr
300 kr
400 kr
500 kr
800 kr
600 kr